Круглий стіл «Цінності в житті людини: особистісні, професійні та духовні»

У вівторок, 24 вересня, на юридичному факультеті ТНЕУ під керівництвом доктора педагогічних наук, доцента кафедри психології та соціальної роботи Л. З. Ребухи й за участі студентів групи СР-31, директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської ОДА В. А. Боярського, священника-редемпториста церкви Різдва Пресвятої Богородиці о. Дмитра, завідувача сектору обробки звернень громадян Головного управління Пенсійного фонду України в Тернопільській області Х. Ф. Вербовецької, завідувача кафедри психології та соціальної роботи доктора психологічних наук, професора А. В. Фурмана та викладачів кафедри відбувся круглий стіл на тему: «Цінності в житті людини: особистісні, професійні та духовні». Розповіли про ідею організації круглого столу, поняття «цінності» й важливі ціннісні орієнтації в житті кожної людини студенти О. Пижинська та О. Вівчарик. Співмодератор Д. Тешнер запропонувала одногрупникам розіграти сценку, в якій було розкрито сутність їхніх особистісних, професійних та духовних цінностей. Насиченість змістовних тематичних питань зі сторони майбутніх соціальних працівників знайшли ґрунтовне відображення у відповідях запрошених гостей. На завершення засідання під бурні оплески присутніх студентка Н. Безпалько продекламувала вірш Т. Гриндули «Лист до Тараса Шевченка».Круглий стіл відбувся в атмосфері взаємного діалогу, довіри учасників один до одного, толерантності, щирості, активності, відвертості, легкого гумору та хорошого настрою.