Наші студенти відвідали центр реабілітації дітей-інвалідів у місті Тернополі

9 листопада 2018 року студенти груп СР 31, СР 32, ПС 31 разом із доцентом кафедри психології та соціальної роботи Бригадир Марією Богданівною відвідали Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів у м. Тернополі. Заступник директора із навчально-виховної роботи, практичний психолог Подтабачна Ольга Володимирівна ознайомила студентів із особливостями роботи закладу. Центр надає безкоштовні реабілітаційні послуги для дітей з інвалідністю та особливим дітям віком до 18 років за напрямками: соціальна, психологічна, педагогічна, професійна реабілітація. Злагоджену та ефективну роботу закладу забезпечує група фахівців: психологи, логопед, соціальний педагог, соціальний працівник, музичний керівник, педагог Монтессорі.