"Світ професій" на "Борщівській вишиванці"

9 вересня 2018 року у рамках проведення Всеукраїнського фольклорно-мистецького фестивалю «Борщівська вишиванка» доценти нашої кафедри Марія Богданівна Бригадир і Оксана Євгенівна Коваль та студенти-психологи третього курсу провели інтерактивний профорієнтаційний захід «Світ професій» для дітей, підлітків та випускників ЗОШ Борщівського району. Найактивніших учасників заходу нагородили сертифікатами на подорож до Києва разом із колективом юридичного факультету Тернопільського національного економічного університету. Позитивний заряд енергії від неймовірної гостинності працівників Борщівської районної філії Тернопільського обласного центру зайнятості та від щирих емоцій дітей не згасатиме ще довгий час, – зазначає О.Є. Коваль у мережі facebook.