Святкування Дня кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ та Дня працівника соціальної сфери України

Щира подяка студентам за створення теплої невимушеної атмосфери, дарування справжньої есетичної насолоди, переживання межових емоцій й досягнення резонансу духовних горизонтів кожного з присутніх у святковій залі ЮФ.

Вітальні слова з нагоди святкування Дня кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ та Дня працівника соціальної сфери України.
1.Нагородження колективу професорсько-викладацького складу кафедри психології та соціальної роботи грамотою ректора ТНЕУ, д.е.н., професора, Академіка Академії економічних наук України, заслуженого діяча науки і техніки України Крисоватого Андрія Ігоровича.
2. Вітальне слово проректора з науково-педагогічної роботи (міжнародна діяльність), д.е.н., професора Монастирського Григорія Леонардовича.
3. Вітальне слово заступника декана юридичного факультету ТНЕУ, к.ю.н., доцента Сломи Валентини Миколаївни.
4. Вітальне слово директора департаменту соціального захисту населення Тернопільської обласної державної адміністрації Вадима Андрійовича Боярського.
5. Вітальне слово начальника Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяни Григорівни Глух.
6. Вітальне слово начальника відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Тетяни Мирославівни Білінської.
7. Вітальне слово провідного фахівця відділу організації профорієнтації Тернопільського обласного центру зайнятості Варнавських Катерини Миколаївни.
8. Вітальне слово завідувача кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ, д.психол.н., професора, академіка АН ВШ України Фурмана Анатолія Васильовича.

Проведено гагородження кращих студентів спеціальностей «Психологія» та «Соціальна робота» з нагоди святкування Дня кафедри та Дня працівника соціальної сфери України

У рамках святкування Дня кафедри психології та соціальної роботи студент групи СР-31 Кирило Богданюк показав присутнім свій талант у техніці енкаустики (малювання праскою і восковими олівцями). Створену картину студент подарував запрошеній на святкування начальниці Тернопільського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Тернопільської області Тетяні Григорівні Глухю