Україна в умовах реформування правової системи: сучасні реалії та міжнародний досвід

Цього року Юридичний факультет ТНЕУ на IV Міжнародній науковій конференції прийняв учасників із 12 країн світу. Платформи конференції обєднали провідних фахівців зі всієї України та із інших держав. Гості мали змогу поспілкуватись на десяти платформах, одну з яких модерували співробітники нашої кафедри, а саме: “Психологічні форми та концерти міжсубєктної взаємодії у соціально-правовому полі України”. Відбулися майстер-класи , тренінги-симуляції, дискусії та просто нові знайомства, на яких викладачі та гості мали змогу поспілкуватись на важливі теми сучасності. Підведення підсумків конференції та її закриття відбулося у стінах старовинного Збаразького замку, де паралельно проведено вручення дипломів молодим випускникам-магістрам.