Вітання з нагоди Дня працівника соціальної сфери

Щорічно у першу неділю листопада Україна відзначає День працівника соціальної сфери.
Не випадково Кафедра психології та соціальної роботи ТНЕУ є частинкою юридичного факультету ТНЕУ, адже розбудова правової держави неможлива без розбудови соціальної сфери.

Тому у цей день щиро вітаємо студентів та викладачів кафедри психології та соціальної роботи ТНЕУ та усіх працівників соціальної сфери із професійним святом!

Ваша праця сповнена гуманізму, милосердя, тепла. Усі Ви небайдужі до людських проблем, завжди відкриті для спілкування з тими, хто потребує Вашої допомоги.

Бажаємо Вам та Вашим родинам міцного здоров’я, щастя, домашнього затишку і тепла, реалізації задумів, нових творчих здобутків.

Хай спільними зусиллями і спільною працею будується щасливе майбутнє України, добробут і гідне життя громадян нашої держави!

Натхнення Вам і творчих успіхів у вашій благородній справі!

Юридичний Факультет ТНЕУ