Зустріч із начальником сектору психологічного забезпечення УКЗ УНП Михайлом Козюком

Нещодавно у рамках проекту «Візит професора-практика» з ініціативи доцента кафедри психології та соціальної роботи Надвиничної Тетяни Лонгінівни відбулася зустріч студентів юридичного факультету з начальником сектору психологічного забезпечення УКЗ Козюком Михайлом Стефановичем. Гість висвітлив питання про складання психологічного портрета поліцейського, регламенту психологічного добору кандидатів на службу, особливостей роботи психолога в поліції, участі у судово-психологічних експертизах, екстренної психологічної допомоги працівникам. Найбільший інтерес у слухачів викликала розповідь про психологічне пізнання себе та подальшого місця роботи як юриста чи психолога у сфері правоохоронних служб. Колектив щиро дякує Михайлу Стефановичу за цікаву та інформативну бесіду, і з нетерпінням чекає знову!