Зустріч з фахівцями Інклюзивно-ресурсного центру для дітей з особливими освітніми потребами

Інклюзивний рух  активно розвивається в Україні. Число дитячих садків, шкіл, різних секцій, які готові працювати з особливими дітьми  — збільшується. І, незважаючи на це, нам ще дуже багато належить зробити для розвитку інклюзії в Україні. На сьгоднішній день вже діють спеціальні освітні установи, що практикують інклюзивний підхід. Саме такою новоствореною установою при Тернопільській міській раді є Інклюзивно-ресурсний центр для дітей з особливими освітніми потребами. Фахівці Центру радо відгукнулись на зарошення к.пед.н., доцента кафедри психології та соціальної роботи  Крупник З.І. та  завітали на юридичний факультет ТНЕУ для того щоб поділитися зі студентами спеціальностей  «Психологія» і «Соціальна робота» відповідною інформацією та безпосереднім досвідом роботи із даною категорією дітей. Щиро вдячні директору Інклюзивно-ресурсного центру Бабійчук Тетяні Михайлівні і практичному психологу Гарматій Галині Ярославівні за інформаційно насичене та практично збагачувальне заняття в рамках інклюзії на прикладі нашого міста та області!!!

24 жовтня 2019 року